Site Ekle
POLİTİKA:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Mustafa Başkan seçime gidiyoruz
 Seçimler geldi kapıya yaklaştı. Kırşehir Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, bu seçimin Kırşehir için önemli bir seçim olduğunu ifade ederek açıklamalarına şöyle devam etti. Ak Parti Milletvekili aday adaylığı için  başlayan başvurular 3 Eylül Perşembe günü akşam saat 19.00’da sona erecek.


“1 Kasım’daki seçimde yeni bir strateji ile hazırlanıyoruz. Seçimlerden sıkılan halkımızı en az şekilde yorarak seçime dâhil etmek istiyoruz. İlk etapta sandık kurullarımızı gözden geçiriyoruz.

 

 7 Haziran seçimlerinde görevine gitmeyenleri tespit ederek yerlerine görevlendirme yapacağız. Allah bize, 7 Haziran seçimlerinin telafisi için 1 Kasım seçimlerini armağan etti. 1 Kasım seçimlerinin telafisi yok. Bu nedenle daha fazla çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Ülkenin istikrarı ve bekası için, 1 Kasım seçimlerini lehimize çevirmemiz gerekir. Kırşehir ve ülkemiz, 13 yıllık AK Parti iktidarlarında çok önemli hizmetlere imza atmıştır. Bu nedenle 1 Kasım seçimlerini, Kırşehir ve ülkemiz için milat olarak kabul ediyoruz.”

Anahtar Kelimeler
Ak PartiMustafa Kendirli
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kazada avukat genç yaşta hayatını kaybetti
Ankara-Kayseri karayolunda önüne çıkan köpeğe çarpmamak için manevra yaparken aracının kontrolünü...

Haberi Oku